- Markalaşma

REF // Kurppa Hosk

REF, İsveç’teki sadelik ve doğal güzellik kavramlarından yola çıkarak küresel hırsları olan bir saç bakım markası. Krppa Hosk, gençleştirici Ref markasının kurumsal kimlik çalışmasını hazırladı.

Mücadele
Global saç bakım endüstrisi, büyük marketlerin kurucu olan FMCG players hakim markalar ile iş birliği içindeler. REF için zor olan piyasa da kendi pazarını yaratmak olacaktı. REF İsveç’teki sadelik, kalite, organik içerik ve bilinçli tüketim mirasından yararlanarak REF’in marka kimliği için doğal bir başlangıç noktası oldu.

İletişim
Kurppa Hosk kreatif ajansı, ince tipografi kullanarak mütevazi, toprak renklerinden oluşan basit unsurlar içeren marka yarattı. Seçilen renkler, farklı ürün kategorilerinde ve ürünlerin daha kolay bulunmasını sağlayan ambalaj tasarımının temelini oluşturuyor. Kurppa Hosk, REF’in yeni web site çalışmasını da hazırladı.

Sonuç
Yılının ortalarında piyasaya çıkan yeni konsept hem profesyonel saç stüdyolarında hem de tüketiciler arasında başarı kazanmıştır. İskandinav ülkeleri başta olmak üzere ABD’de de büyük başarı elde etti. Bu öncelikli pazarlar, daha fazla küresel büyüme için fırlatma rampası gibi.

Kurppa Hosk, hızla hareket eden bir tasarım ajansıdır. Müşterileri, kullanıcıları, iç paylaşımları ve toplum ile olan ilişkilerini güçlendiren hedefleri büyük olan markaların deneyimleri tanımlamasına ve tasarlamasına yardımcı oluruz. Dijital sanat, Fiziksel kanallar ve platformlar üzerinden başlangıç noktamız olan Markaya sanatçı olarak yaklaşıyoruz. Akılcı iş düşüncesini yaratıcılık ve sezgilerle bütünleştiriyoruz. Gücümüz ile daha etkili ve çekici deneyimler tasarladığımıza inanıyoruz.
Kurppa Hosk: Stockholm, Sweden

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER İÇERİKLER

To Top