- Dekorasyon

COA Mimarlık // Ev Dekorasyon

COA Mimarlık yeni evli çift için İstanbul’da bulunan dairelerini tasarladı.

Mimar: Bizim için en önemli konu ihtiyaç duyulan tasarım, yaşam tarzları, tek kişilik ve iki kişilik yapacakları aktiviteler ve tüm alanları aktif kullanmalarıydı. Çiftimiz bizden istediklerini yazdıktan sonra bu verileri iç mekan tasarım ürünleri malzemelerle eşleştirerek çalışmalara başladık.

Proje bize geldiğinde, daire kapılarla küçülüyor ve banyoya, mutfağa ve yatak odasına açılan koridorda karanlık hava oluyordu.
Bina çok eski, bu yüzden tüm elektrik tesisatını değiştirmeye karar verdik. Güneşin bütün evi aydınlatması için özellikle koridordaki bazı duvarları yok ettik ve yatak odası dışındaki tüm kapıları kaldırdık.
Evin boş alanlarını olduğundan büyük göstermek için tüm evin ana rengini beyaz olarak kullandık. Ve her oda için farklı renklerle destekledik.
Tüm çalışmalarımızda, ev sahiplerinin ihtiyaç duydukları her şeyi kişiselleştirmeleri için kendilerine bir miktar alan bırakarak bağımsızlık sağlıyoruz. TV ünitesini kendileri istedikleri gibi yerleştirdi. Sadece dolap gibi dikey yapıları sabitliyoruz. Ayrıca isteğe bağlı olarak ev sahibi raflar ile farklı kullanım alanları sağlayabilir.

Mimar: COA Mimarlık
Proje: Levent Apartmanı
Proje Ekibi: Cihan Atliman, Özlem Güler Atışman
Yer: Beşiktaş İstanbul
Alan: 78.0 m2

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER İÇERİKLER

To Top