- Mimari

David Montero // Villa Slow

Şehir hayatından uzakta konaklamak isteyenler için tasarlanmış özel bir otel.

İspanyanın Kuzeyinde çiftlik arazisine inşa edilmiş Villa Slow konuklarını doğanın güzelliğini de yaşamalarını sağlıyor..

Konaklama boyunca sakin, sıcak ve çiftlik ev ortamı sağlayarak ağırlıyor. Bölgeyi daha önceden keşfedenler ve uygun fiyata huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir seçim. Mimar David Montero bu çiftlik oteli kişilerin şehir gürültüsünden kaçıp huzurlu bir kaçamak için tasarladı. “Villa Slow’u kendi evim olarak tasarladım. Bu huzur verici güzel çevreyi izlemek keyif verici. Salonun iki yanında ki büyük pencere bana ‘canlı resimler’ gibi geliyor.”

Yapısı, bölgenin genel ev tasarımlarına çağdaş bir yaklaşım getirerek, bahçeli mimariye saygı duyuyor. Dış duvarlarda eski kulübe ve Cantabria bölgesinin doğal taşlardan oluşmuş çatıları mevcut. Buna karşı, iç mekan zarif ahşap detayların yanı sıra zarif, modern bir görünüm ve hisse sahiptir. Ortak alanlarda şömine, mutfak ve yemek odası bulunan açık plan oturma odası bulunmaktadır. Tüm odalar, vadinin ve dağların eşsiz manzarasına sahiptir. Binan taş balkonu, konukların doğanın ortasında dinlenmesine ve eşsiz manzarasını izlerken geleneksel yemekleri yeme keyfini sunuyor.

Modern, minimalist tasarımının yanı sıra Villa Slow, çevreci bir enerji evi haline getiren bir dizi çevre dostu sisteme sahiptir. Yapının bulunduğu arsanın etrafında iki nehir bulunmakta. İspanya Santander yakınlarında konaklamak isteyen gezginler için ideal bir seçenek.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER İÇERİKLER

To Top